Låt oss glida in i en närvarande, påfyllande helg...
Den här helgen får du möjligheten att landa in i dig själv genom rörelse och stillhet. De fantastiska principerna inom Nia kommer att guida oss på en vacker resa av självupptäckt och gemenskap. Vi låter den underbara naturmiljön omkring oss bli en del av vår praktik och inspiration.
Stunder av Meditation, Yin Yoga och Yoga Nidra kommer att vävas samman med Nia för att skapa en harmonisk och balanserad helg. Tillsammans får vi möjlighet att vara och utforska i närvaro, rörelse och stillhet – allt i samklang med naturens läkande kraft.
Denna helg är öppen för alla. Du behöver inte ha någon tidigare erfarenhet av Nia eller Yoga för att delta.
Hjärtligt välkommen till denna sköna helg!
Jenny & Emma
Praktisk info
Datum: 4-7 September 2025
Tider: Vi startar torsdag med ankomst/incheckning kl 16-17 och avrundar på söndagen kl 14.
Kursledare: Emma Stålvik & Jenny Wessel
Prisexempel:
Del i trippelrum: 7 085 kr
Del i dubbelrum: 7 685 kr
Enkelrum: 8 885 kr
Priserna inkluderar boende, alla aktiviteter samt ljuvlig vegetarisk, ekologisk mat.
Bokningen görs i två steg:
1. Reservera din plats genom att betala kursavgiften, använd denna länk: Tickster
2. Boka det rum du önskar (du betalar denna kostnad när du kommer), använd denna länk: Mundekulla Bokning
OBS! Notera att du behöver reservera din plats innan du bokar ditt rum.
Bokningsvillkor: Bokningen är bindande. Vid händelse av sjukdom, återfås halva kursavgiften mot uppvisande av läkarintyg. Kost och Logi är avbokningsbart fram till två veckor före kurshelgen, därefter krävs läkarintyg.